• Неодамнешно
  • -10 %
Топла Продажба Модни Жените . Злато /Сребрена Позлатен Шик Мрачно Обрачот Обетки Накит трговија на Големо Бесплатен превозот

Топла Продажба Модни Жените . Злато /Сребрена Позлатен Шик Мрачно Обрачот Обетки Накит трговија на Големо Бесплатен превозот

DEN 210.00
DEN 232.80

Количина на стоки
Тековен


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Топла Продажба Модни Жените 18 K Злато /Сребрена Позлатен Шик Мрачно Обрачот Обетки Накит трговија на Големо Бесплатен превозот
Напомена :
Материјал : 18k вистински злато позлатен. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Epacket(САД)
USD
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Adixyn
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NN40193
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
35mm*20mm
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија.
Земја:
Блискиот исток арапски Етиопија Африкански Австралија Кенија

Најдобри понуди