• Неодамнешно
  • -49 %
сребро позлатен сребро обетки мода накит , ангелски сјајна прекрасна чиста /inaareha ianaqrua LQ-E409

сребро позлатен сребро обетки мода накит , ангелски сјајна прекрасна чиста /inaareha ianaqrua LQ-E409

DEN 28.00
DEN 55.20

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E409
inaareha:
inbareia
incareja:
indareka

Најдобри понуди