• Неодамнешно
  • -30 %
Enfashion Ѕвезда Обетки Панк Студ Earring Се Зголеми Златна Боја Earings Нерѓосувачки Челик Обетки За Жените Накит Трговија На Големо

Enfashion Ѕвезда Обетки Панк Студ Earring Се Зголеми Златна Боја Earings Нерѓосувачки Челик Обетки За Жените Накит Трговија

DEN 336.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен

Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл.
Марко 1.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Чекор 2.
Како да се купат
Чекор 1. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", или "примероци"по пониска цена,ако имате потреба од вредност,pls порака да ни се на време,ви благодариме. Пребарувате на стока за webiste. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Чекор 6.
Чекор 4.
Чекор 3.
Марко 3. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки.
Цел промена - Можете да го откажете нелюбими предмети во количката пред цел потврди,но не можеме да го промените редоследот ако вашата нарачка е потврдена. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Накит одржување - Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.
Бренд : Enfashion Накит
Тип : Студ Обетки
Код : E5261
Облик : Ѕвезда
Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки челик
Боја : Златна боја / Розово злато боја / Сребрена боја
За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката. Потврда на плаќањето и заврши плаќање.
Големина на Белешки - големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.
Марко 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Како да се Врати
Чекор 1.
Чекор 2.
За Нарачки
За акции - Aliexpress систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени,pls заврши плаќање timly кога ќе се направи нарачка. Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Enfashion
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E5261
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Уво Јакна
Функција:
Моден
Пол:
Женски
Назад Наоѓање:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
yes
боја:
Злато во боја/Розово злато боја/Сребрена боја
Трговија на големо:
До 6pairs 50% off како оригиналниот

Најдобри понуди