• Неодамнешно
  • -37 %
сребро позлатен обетки , сребро позлатен мода накит , cordiform сјајна /ijcaraja hwpaqnwa LQ-E086

сребро позлатен обетки , сребро позлатен мода накит , cordiform сјајна /ijcaraja hwpaqnwa LQ-E086

DEN 47.00
DEN 74.40

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E086
ijcaraja:
ijdaraka
ijearala:
ijfarama

Најдобри понуди