• Неодамнешно
  • -5 %
925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , заоблени сјајна светлина /iiqaqzxa hwdaqnka LQ-E051

925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , заоблени сјајна светлина /iiqaqzxa hwdaqnka LQ-E051

DEN 480.00
DEN 505.92

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Earring
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E051
iiqaqzxa:
iiraqzya
iisaqzza:
iitaraaa

Најдобри понуди