• Неодамнешно
  • -89 %
сребро [позлатен обетки ,сребро мода накит , waterdrop сјајна синџир /ijqaraxa hxdaqoka LQ-E116

сребро [позлатен обетки ,сребро мода накит , waterdrop сјајна синџир /ijqaraxa hxdaqoka LQ-E116

DEN 43.00
DEN 390.72

Количина на стоки
Тековен


Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
e116
ijqaraxa:
ijraraya
ijsaraza:
ijtarbaa

Најдобри понуди