• Неодамнешно
  • -50 %
LUOTEEMI трговија на Големо Модни Луксузни Свадба Обетки Бело Злато-Боја Shinning Јасно Кубни Циркони Жените Булчински Долги Обетки

LUOTEEMI трговија на Големо Модни Луксузни Свадба Обетки Бело Злато-Боја Shinning Јасно Кубни Циркони Жените Булчински

DEN 457.00
DEN 913.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Број На Модел На:
E-2015071507
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
17mm*60mm
Тежина:
15.4g

Најдобри понуди