• Неодамнешно
  • -4 %
сребро palted обетки , сребро мода накит , дигитални сјајна едноставен /ikvarcca hyiaqppa LQ-E233

сребро palted обетки , сребро мода накит , дигитални сјајна едноставен /ikvarcca hyiaqppa LQ-E233

DEN 47.00
DEN 48.96

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E233
ikvarcca:
ikwarcda
ikxarcea:
ikyarcfa

Најдобри понуди