• Неодамнешно
  • -29 %
50 Пара Мода Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Голем мир марк Шарм Dangle За Жените Подарок Обетки DIY Накит Z161

50 Пара Мода Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Голем мир марк Шарм Dangle За Жените Подарок Обетки DIY Накит Z161

DEN 817.00
DEN 1151.04

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница! Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 Пар Боја : Антиквитети Сребрен Материјал : цинк легура Капка Обетки Состојба : Нова
Тип : Трговија На Големо

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Z161

Најдобри понуди