• Неодамнешно
  • -5 %
925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , ѕвезда сјајна светлина /ijnaraua hxaaqoha LQ-E107

925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , ѕвезда сјајна светлина /ijnaraua hxaaqoha LQ-E107

DEN 371.00
DEN 390.72

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Earring
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E107
ijnaraua:
ijoarava
ijparawa:
ijqaraxa

Најдобри понуди