• Неодамнешно
  • -45 %
Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Модата Жените Симпатична Мала 3mmX4mm Ножици Студ Обетки за Подарок За Девојки Деца Дама Жените DS73

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Модата Жените Симпатична Мала 3mmX4mm Ножици Студ Обетки за Подарок За Девојки Деца Дама

DEN 123.00
DEN 223.20

Количина на стоки
Тековен


925 Sterling Silver Мода Накит Мали Студ Earring
Материјал : 925 Sterling Silver
Студ големина : 4mm X3mm многу мали
1 Pair за да изберете.
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
Ви благодариме за вашата посета.
Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Други карактеристики

Бренд Име:
Trusta
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Алатки
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DS73
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди