• Неодамнешно
  • -5 %
сребрени обетки , сребро позлатен мода накит , сјајна блескави /iibaqzia hvoaqmva LQ-E012

сребрени обетки , сребро позлатен мода накит , сјајна блескави /iibaqzia hvoaqmva LQ-E012

DEN 57.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Големина (Должина * Ширина):
за
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E012
iibaqzia:
iicaqzja
iidaqzka:
iieaqzla

Најдобри понуди