• Неодамнешно
  • -20 %
Boho РОЗОВА Собирање Светлина Темно Топла Розова Свила Буци Дебели Tassel Кристал Капа шарм Studs Dangle Tassel Обетки За Жени

Boho РОЗОВА Собирање Светлина Темно Топла Розова Свила Буци Дебели Tassel Кристал Капа шарм Studs Dangle Tassel Обетки

DEN 190.00
DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен


свила tassel + кристал мушка капа+ студ (притисни назад, сребро стап, нема алергија)
10.2 cm(4 инчи во вкупно )

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
D1127B
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Бренд Име:
dankaishi
Тип:
студ тип dangle earring за жени
Материјал:
свила ткаенини tassel + црно и бело кристал мушка капа+студ
боја:
светло розова, розова, темно розова, топла розова, црвена,maroon
бои детали:
постојат 25 бои на располагање во мојата продавница
Големина:
10.2 cm во вкупно, (4 инчи)
occation:
секојдневно носење, забава, свадба, годишнина, патување, stree snap
Употреба:
подарок, подарок за неа,подарок за девојки / љубовник, препродажба

Најдобри понуди