• Неодамнешно
  • -35 %
YULUCH Тркала Опрема Капка Дрво обетки Трендовски Жените ЦРНА/КАФЕАВА Накит Шупливи Дизајн Нови Обетки За Жени

YULUCH Тркала Опрема Капка Дрво обетки Трендовски Жените ЦРНА/КАФЕАВА Накит Шупливи Дизајн Нови Обетки За Жени

DEN 94.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
E00112
Стил:
едноставна
боја:
црна, Кафеава
earring кука:
Метал
Обликот:
Шупливи Waterdrop
Големина:
0 cm
Пакување:
1 par

Најдобри понуди