• Неодамнешно
  • -25 %
AOEDEJ Месечината Кристал Студ Обетки Елегантни Обетки За Жени, Девојки не ' Рѓосувачки Челик Мали Обетки За Деца Мода Накит 2017

AOEDEJ Месечината Кристал Студ Обетки Елегантни Обетки За Жени, Девојки не ' Рѓосувачки Челик Мали Обетки За Деца Мода

DEN 123.00
DEN 164.64

Количина на стоки
Тековен


AOEDEJ Месечината Кристал Студ Обетки Елегантни Обетки За Жени, Девојки не ' Рѓосувачки Челик Мали Обетки За Деца Мода Накит 2017

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
уво Студ
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AoedeJ
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Најдобри понуди