• Неодамнешно
  • -40 %
Женски ѕвезда петокрака сребро обетки мода едноставна темперамент претерани tassels долго уво линија на резолуцијата накит трговија на големо

Женски ѕвезда петокрака сребро обетки мода едноставна темперамент претерани tassels долго уво линија на резолуцијата

DEN 124.00
DEN 206.88

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
1116
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
NEHZY
is_customized:
No

Најдобри понуди