• Неодамнешно
  • -40 %
CWWZircons Класичен Одлична Кубни Циркони Камен Жените Партија Накит Зголеми Златна Боја Голема Круша Капка Обетки за Подарок CZ180

CWWZircons Класичен Одлична Кубни Циркони Камен Жените Партија Накит Зголеми Златна Боја Голема Круша Капка Обетки за

DEN 279.00
DEN 465.60

Количина на стоки
Тековен


-
CWWZircons Класичен Одлична Кубни Циркони Камен Жените Партија Накит Зголеми Златна Боја Голема Круша Капка Обетки за Подарок CZ180
Earring : 3.5 см
Ако сте во потрага по висок квалитет , Висока класа Earring , ве Молиме да го Добие !

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
CZ180
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
ААА+ Швајцарската кубни циркони
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
Bijouterie Тип:
Круша Капка Earring / Голем Пад Earring
earring големина:
3.5 см
ОДГОВАРА ЗА:
свадба партија
Висок квалитет:
ААА Одделение CZ Камења
Карактер:
Голема капка вода
дизајн за:
свадба свадба накит

Најдобри понуди