• Неодамнешно
  • -25 %
Oly2u Врвен Квалитет Чевли Студ Обетки за Жените Ангажман Флип Пропадне Симпатична Обетки boucle d'oreille femme 2017

Oly2u Врвен Квалитет Чевли Студ Обетки за Жените Ангажман Флип Пропадне Симпатична Обетки boucle d'oreille femme 2017

DEN 108.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен

tart2
Материјал : сребро 925
Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
oly2u
is_customized:
Yes
обетки за жени:
Вода Обетки
Студ Обетки:
жените обетки
925 сребрен позлатен студ обетки:
Студ Обетки
925 сребрен студ обетки:
обетки студ
едноставни обетки студ:
студ обетки жени
Студ Обетки:
сребрени обетки студ
моден студ обетки:
адвокатско студ обетки
мали обетки студ:
студ обетки сребро.

Најдобри понуди