• Неодамнешно
  • -20 %
Нерѓосувачки челик обрачот ѕвезда обетки Мода се зголеми злато креативни earring за Жена девојка подарок

Нерѓосувачки челик обрачот ѕвезда обетки Мода се зголеми злато креативни earring за Жена девојка подарок

DEN 77.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


Боја : како на сликата
Стил : мода
Предмет тип : earring
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни пакување
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените
E асистент на производот детали дефиниција

Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wukaka
is_customized:
No
Број На Модел На:
EDC0455
Големина (Должина * Ширина):
5cm
Стил:
Дами
моделирање:
Ѕвезда
погоден за давање на подарок прилики:
Туризмот сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Обработка на прилагодување:
Yes
Долго:
4cm

Најдобри понуди