• Неодамнешно
  • -20 %
Креативни корејски Стил Метал Геометриски Dangle Обетки за Жени Половина Круг Sequin Вода Капка Обетки Мода Накит XR1334

Креативни корејски Стил Метал Геометриски Dangle Обетки за Жени Половина Круг Sequin Вода Капка Обетки Мода Накит XR1334

DEN 130.00
DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен

Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.77 во Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : opp вреќа Тежина : 10. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте во мојата продавница :
Слични Производи :
Креативни корејски Стил Метал Геометриски Dangle Обетки за Жени Половина Круг Sequin Вода Капка Обетки Мода Накит XR1334 Предмет Тип : Геометриски Dangle Обетки Пол : Жените Стил : Едноставен и Трендовски Материјал : Алуминиум Боја : Црна, Црвена, Сина, Камила Должина : 4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ви благодариме.Се разбира, ние се надеваме дека може да ни даде 5 ѕвезди. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена од денот на ставање на ред. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Купувачи се одговорни за сите дополнителни сопствени расчистување на надоместокот, на увозни давачки, брокерските провизии, даноци итн.9 g/пар Количина : 1 Пар
Топло Совети : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XR1334
Бренд Име:
YWUULI
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Тип:
Геометриски Dangle Обетки
Стил:
Едноставно, Модерно и Креативно
Материјал:
Легура
боја:
Црна, Камила, Црвена, Сина
дизајн:
sequin обетки
Фестивал:
Божиќ
Тежина:
10.9g/pair

Најдобри понуди