• Неодамнешно
Нова Мода Jewery Продавница Мода Долг Метален Синџир Капка Обетки Свадба за Жените Топла Сосема Нов Изјава подароци бесплатен превозот

Нова Мода Jewery Продавница Мода Долг Метален Синџир Капка Обетки Свадба за Жените Топла Сосема Нов Изјава подароци бесплатен

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
RU8067
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Кристал:
Смола
должина големина :
15cm
боја:
Повеќе Достапни Бои
Стил:
Романтични

Најдобри понуди