• Неодамнешно
Нова Свадба Мода Накит Dangle Накит Кристал Производители за Жените Изјава накит за подарок бесплатен превозот RU8108

Нова Свадба Мода Накит Dangle Накит Кристал Производители за Жените Изјава накит за подарок бесплатен превозот RU8108

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


c
Црна Боја

Други карактеристики

Метална боја:
RU8108 fuchsia, RU8108 сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RU8108
Материјал:
Цинк Легура
Кристал:
Кристално
должина големина :
8.2 cm
обложено боја:
18K Вистински Злато Позлатен
боја:
Повеќе Достапни Бои

Најдобри понуди