• Неодамнешно
  • -10 %
сребро позлатен обетки исклучителна ретро цвеќиња Нов Оглас најдобар одмор подарок Мода дива Накит Бесплатен превозот

сребро позлатен обетки исклучителна ретро цвеќиња Нов Оглас најдобар одмор подарок Мода дива Накит Бесплатен превозот

DEN 55.00
DEN 61.44

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на HSZ Накит , трговија на големо цена, Постои без минимум цел.
Нов Оглас Накит
печат : 925;
Боја : како на сликата шоу, сребрена боја;
Димензии : како што е прикажано;
Пакет : елементи како слика.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
GINSTONELATE
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
E582
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes

Најдобри понуди