• Неодамнешно
Нови Накит Снабдувач Позлатен Пиштол Долг Метален Синџир Студ Обетки трговија на Големо за Жените Бренд Мода Накит бесплатен превозот подароци

Нови Накит Снабдувач Позлатен Пиштол Долг Метален Синџир Студ Обетки трговија на Големо за Жените Бренд Мода Накит бесплатен

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RU8055A
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Кристал:
чешка кристал
должина големина :
10cm
обложено боја:
Позлатен Пиштол
боја:
Повеќе Достапни Бои

Најдобри понуди