• Неодамнешно
6 Стилови на Мешани Тибет Сребро Позлатен Цинк Легура Метал Обетки Со Срце Облик/ Обрачот/Текстура/Цвет и на Работ Видови

6 Стилови на Мешани Тибет Сребро Позлатен Цинк Легура Метал Обетки Со Срце Облик/ Обрачот/Текстура/Цвет и на Работ Видови

DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен


Опис
Предмет Бр. :
EAR1026 Ставка Опис : тибет сребро earring Внимание :
Пакување : 1pair/1fashion картичка/1opp торба Количина : Забелешки :
Не е Важно Колку количеството и стилови можете да изберете,
вие само треба да се обрне превозот цена
Вкупно Цел Преку
Брод виза Брза Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX) Бесплатен Превозот
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Други карактеристики

Метална боја:
Мешавина на различни Стилови
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Етнички
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
EAR1026

Најдобри понуди