• Неодамнешно
  • -20 %
1pc Луксузни Пурпурна Кварц Гем Обетки Кристал Вода Капка Gem Камен Trinket Обетки Накит

1pc Луксузни Пурпурна Кварц Гем Обетки Кристал Вода Капка Gem Камен Trinket Обетки Накит

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Име : Кристал Dangle Обетки
Количина : 1pair
Забелешка : На фотографијата е само за референца.
Ако имате било какви проблеми и сакате да видите вистински предмети пред превозот,pls контактирајте ме .
Како и да е,у имате било какви проблеми,u, исто така, можете да контактирате со мене, јас сум многу подготвен да им помогне на у.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по вашата исплата потврди. Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
може исто така да како што се : 1pc/многу Нови Природни Сина, Тиркизна US$ 6.80 /парче
1pc/многу Нов Стил се Зголеми Кварцен Кристал US$ 6.80 /парче
1pc/многу Природни Зголеми Кварц Gem Камен US$ 5.80 /парче
1pc/многу Природни Аметист Кварц US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Нови Природни Јасно Бел Кристал US$ 6.50 /парче
1pc/многу Нови Природни Опал Кварцен Кристал US$ 6.50 /парче

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ЛСД-0370
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Тип На Објект:
капка dangle обетки
is_customized:
Yes
Стил:
Шарм стил

Најдобри понуди