• Неодамнешно
  • -40 %
Rainbery Големи Акрилик Леопард Круг Изјава Обетки за Жените Познатиот Бренд Минималистички Накит Исечок Студ Обетки JE0557

Rainbery Големи Акрилик Леопард Круг Изјава Обетки за Жените Познатиот Бренд Минималистички Накит Исечок Студ Обетки

DEN 139.00
DEN 231.36

Количина на стоки
Тековен


Rainbery Големи Акрилик Леопард Круг Изјава Обетки за Жените Познатиот Бренд Минималистички Накит Исечок Студ Обетки JE0557
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
JE0557
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
L & N Rainbery
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
is_customized:
No
Материјал:
Акрилик
Стил:
Женски
Моделирање:
Геометриски тип
Боја:
Кафеава, Беж

Најдобри понуди