• Неодамнешно
  • -9 %
Нова Мода класичен точка точка уво клип electroplating злато сребро ноќен клуб девојка свадба партија претерани уво клип накит

Нова Мода класичен точка точка уво клип electroplating злато сребро ноќен клуб девојка свадба партија претерани уво клип

DEN 83.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи. 2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената). 3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина). 4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Други карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
RJ-0017
Материјал:
Метал
Бренд Име:
COWNINE

Најдобри понуди