• Неодамнешно
  • -25 %
Нови Bijoux Жените Дами Партија Клуб Уникатен Кристал Монистра Капка Обетки Долго Tassels Долги Обетки мода накит за жените година

Нови Bijoux Жените Дами Партија Клуб Уникатен Кристал Монистра Капка Обетки Долго Tassels Долги Обетки мода накит за

DEN 234.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Имаме многу други стилови на обетки за вашиот избор, pls проверете повеќе за нашата продавница
Ние нудиме 1pc бесплатен превозот за сите нив, и ние, исто така може да понуди големо на услугата со голем попуст! Pls контактирајте не на линија за најдобра цена на голема количина!!!
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
Известување за Испорака :
1.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.
2.Пратката нормално зема во рок од 30-35 дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 35 дена , ако не може да се добие во рок од 35 дена бидејќи ние брод надвор , ве молиме ни e-mail.
Можете исто така да изберете EMS, FEDEX, DHL, UPS-от, и ТНТ. Pls контактирајте не на линија за проверка на точната испорака полнење на вашата земја според реалните пакет тежина. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било спор без комуникација.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Charmcci
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Најдобри понуди