• Неодамнешно
  • -5 %
Панк Студ Обетки За Жените Мода Нерегуларни Метал Рок Обетки За Жените Топла Продажба Ноќен Клуб Т Бар Бренд За Накит Трговија На Големо

Панк Студ Обетки За Жените Мода Нерегуларни Метал Рок Обетки За Жените Топла Продажба Ноќен Клуб Т Бар Бренд За Накит

DEN 123.00
DEN 129.12

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает. Панк Студ Обетки За Жените Мода Нерегуларни Метал Рок Обетки За Жените Топла Продажба Ноќен Клуб Т Бар Бренд За Накит Трговија На Големо
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
крило гадост tak
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
RXT032235
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
shippment:
Бесплатен превозот
Накит Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди