• Неодамнешно
  • -40 %
YIXI Панк Уво Ткаенината Клип Обетки Без Пирсинг Титаниум Жени Мажи Уво Клипови Мода Накит Earcuff Не Прободен Обетки

YIXI Панк Уво Ткаенината Клип Обетки Без Пирсинг Титаниум Жени Мажи Уво Клипови Мода Накит Earcuff Не Прободен Обетки

DEN 61.00
DEN 102.24

Количина на стоки
Тековен


YIXI Панк Уво Ткаенината Клип Обетки Без Пирсинг Титаниум Жени Мажи Уво Клипови Мода Накит Earcuff Не Прободен Обетки
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : Широк : 4mm, внатрешен дијаметар : 9mm
Боја : Сребро,Злато,Црна
Количина : 2 парчиња
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро, Многоцветни, Црна
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YIXI
Број На Модел На:
WEDED00001
Пол:
Унисекс
боја:
СРЕБРО,ЗЛАТО,ЦРНА
Широк:
4mm
Внатрешен Дијаметар:
9mm
Количина:
2 парчиња

Најдобри понуди