• Неодамнешно
Бесплатен Превозот на Големо И Мало Евтини 10мм Смола Шарени Пластични Зголеми Цвет Анти-алергија Дами Студ Обетки 30pairs/многу

Бесплатен Превозот на Големо И Мало Евтини 10мм Смола Шарени Пластични Зголеми Цвет Анти-алергија Дами Студ Обетки 30pairs/многу

DEN 412.80

Количина на стоки
Тековен


Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да биде точно ист како на сликата покажува.
1. 30pairs/многу.
2. Бои : мешани бои во случаен избор.
3. Дизајн : смола цвет.
4. Материјал : смола +пластика стап.
5. уво приклучок : гума.
6. големина : за 10мм
7. Пакување : 6pairs/пластична кутија за пакување,5boxes/многу.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
A717
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
пластични стап
Гем Боја:
мешани бои во случаен избор
Главниот Камен:
смола зголеми цвет
Метали Тип:
пластични стап
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Количина:
6pairs/кутија,5boxes/многу
Големина:
за 10мм

Најдобри понуди