• Неодамнешно
  • -20 %
Ахмед Накит Нов Бренд Дизајн Легура Се Зголеми Бисер Студ Обетки За Жените 2017 Нов Прибор Трговија На Големо

Ахмед Накит Нов Бренд Дизајн Легура Се Зголеми Бисер Студ Обетки За Жените 2017 Нов Прибор Трговија На Големо

DEN 47.00
DEN 59.04

Количина на стоки
Тековен


Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Материјал : алуминиум 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : opp кеси 5.Акции : во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.Ги задоволи Европските стандарди
Нови Бои

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ahmed
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Y-ED03
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Најдобри понуди