• Неодамнешно
Европски и Американски класичен ААА циркон мозаик обетки со дијаметар од 10ММ

Европски и Американски класичен ААА циркон мозаик обетки со дијаметар од 10ММ

DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен

Pinifrst Студ Обетки за жените во Бело Злато Позлатен CZ дијамантски Накит ААА циркон Круг boucle Материјал : Животната средина бакарни легури вметнете квалитет циркон Големина : 10мм * 10мм Површината на производот : висока јачина на полирање, точно platinum позлата, анти-алергиски, анти-оксидација Циркон Големина : Тркалезна : 1.35 mm пакувањето на Производот OPP вреќа, можете да ја користите оваа циркон картичка пакување. 100% во вид на снимање, 18k злато позлатен бакар зелена, lead-free никел. Европскиот и Американскиот извоз квалитет. Животната средина не-бакар ниска легури, со Европски и Американски накит стандарди за квалитет. Со цел да поцелосно и show details, слики и повеќе за да зумирате, самата големина, ве молиме погледнете одредена големина. Никел слободни 18k злато позлатен бакар заштита на животната средина, висок квалитет на цирконот пломба. Мода дива, големи големо. Обезбедување на квалитет на производи се зумирате, погледнете во вистинската големина ќе преовладува.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
PINFIRST
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
Обетки-64
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
Тел Бр.:
86-579-81571256
мобилен телефон:
86-0-15857910599
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
случаен
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди