• Неодамнешно
  • -18 %
Нова Изјава Накит Розова Оган опал Создадени 925 печат Сребро шалче студ обетки за жените E376

Нова Изјава Накит Розова Оган опал Создадени 925 печат Сребро шалче студ обетки за жените E376

DEN 288.00
DEN 350.40

Количина на стоки
Тековен


Бренд
Garilina
Метал
Сребро.
Главниот Камен
Опал 6*8 mm
Главната Боја
Пинк
Тежина
1.82 Грама (Опал & Сребрена)
Earring Должина
11mm
Количина
1 пар
Земја на Производство
Хонгконг
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни
1 инч=2.54 см=25.4 mm

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E376
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
is_customized:
Yes
Повод:
Партија
Стил:
Романтични

Најдобри понуди