• Неодамнешно
  • -20 %
мали обетки пеперутка Студ Обетки глеѓ цвет Животинско обетки За Жените девојка brincos 2018 додатоци

мали обетки пеперутка Студ Обетки глеѓ цвет Животинско обетки За Жените девојка brincos 2018 додатоци

DEN 100.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен


ѕвезда
Објектот
мали обетки пеперутка Студ Обетки глеѓ цвет Животинско обетки За Жените девојка brincos 2018 додатоци Големина како слика покаже Тежината 3.2 g Материјал алуминиум,стакло Технологија Рафинирани и одличен Пакет занаетчиски
1pcs во една opp,надворешниот careton рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ итн
Плаќање
1.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3. Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
Shippment
1. Ние брод на сите наши објекти во светот што е можно побрзо со ЕМС/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска valu e
Враќање
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TCY
Пол:
Жените
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Големина на:
14*11mm
Тежина:
3.2 g
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
пеперутка обетки:
цвет обетки
Метал Тип:
Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Убави Обетки:
симпатична обетки
Девојка обетки:
моден накит 2018

Најдобри понуди