• Неодамнешно
Топла Продажба Модни 1 Пар Нерѓосувачки Челик Круг Сребро Обетки со Циркони Романтична Студ Earing Дизајниран Накит за Подарок за Жените

Топла Продажба Модни 1 Пар Нерѓосувачки Челик Круг Сребро Обетки со Циркони Романтична Студ Earing Дизајниран Накит за

DEN 251.52

Количина на стоки
Тековен


Топла Продажба Модни 1 Пар Нерѓосувачки Челик Круг Сребро Обетки со Циркони Романтична Студ Earing Дизајниран Накит за Подарок за Жените
1. Ние обично брод објект во рамките на 3-7 дена по уплатата избришани.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3. Ве молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
4. Бесплатен превозот од Кина Пост(што е потребно за 15-28 работни денови за да пристигне)
5. Ако ви треба брз начин , ве молиме изберете со DHL или FEDEX(потребни се околу 3-7 работни денови за да пристигне) ,тоа само оди на назначениот земји .ако тоа треба да одат во други земји ,превозот цена треба да преговараат.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,
Western union,Money gram и други како што е подолу.
1. во секое време , 24hours во онлајн
2. Ве молиме Али-express порака само.
3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние сме телото пирсинг накит производство,ние се специјализираат мода накит,
имаме долгогодишно искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет,
поволни цени и стилски дизајн,добредојдени за да нè посети,добредојдовте истрага.

Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SKU-CY1788
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина (Должина * Ширина):
15mm*15mm

Најдобри понуди