• Неодамнешно
  • -20 %
Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жените Прекрасни Партија Свадба Обетки Мода Накит Brincos

Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жените Прекрасни Партија Свадба Обетки Мода Накит Brincos

DEN 160.00
DEN 200.16

Количина на стоки
Тековен


Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жените Прекрасни Партија Свадба Обетки Мода Накит Brincos е неодамна дизајн, носат нашите модни накит за да бидат убави жени.
Тема : ( Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жените Прекрасни Партија Свадба Обетки Мода Накит Brincos )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии :
Име На Производ :
Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жените Прекрасни Партија Свадба Обетки Мода Накит Brincos Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму. Накит Стил :
Свадба Обетки Накит. :
Симулирани Бисер Капка Обетки Потекло Место Qingdao Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
uer
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ed01540c
Обликотшема:
Растенијата
Тип На Објект:
Сребрена Боја Кристал Симулирани Бисер Капка Обетки Жени
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Производителот & Снабдувач :
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Должина:
Тежина/Пар :
16g
Клучни зборови:
свадба обетки
боја:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жени,Девојки,
накит:
Капка Обетки

Најдобри понуди