• Неодамнешно
  • -35 %
YULUCH 2018 Дрво Earring Браун Геометриски Студ Обетки За Жените Бохемија стил Мода Накит За Партија Подарок Weding Подарок

YULUCH 2018 Дрво Earring Браун Геометриски Студ Обетки За Жените Бохемија стил Мода Накит За Партија Подарок Weding Подарок

DEN 86.00
DEN 132.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YULUCH
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
PX-003
Обликотшема:
Геометриски
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
боја:
Браун
Големина:
6.5*3.5 см
Пакување:
1 par

Најдобри понуди