• Неодамнешно
  • -45 %
Топла Продажба 1Pair Жените Кристал Циркон Обетки Подароци Алергија Свадба Девојки корејски Слатка Висок Квалитет Обетки

Топла Продажба 1Pair Жените Кристал Циркон Обетки Подароци Алергија Свадба Девојки корејски Слатка Висок Квалитет Обетки

DEN 33.00
DEN 59.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Други земји : 15 -55 дена .
Количина : 1 Pair
Тип : Обетки
Материјал : Алуминиумски
Боја : 3 Бои да се избере
Пол : Женски
Стил : Мода
Големина : About1. Тоа може да биде подолг. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Превозот
САД : 10 - 35days. Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена .6 см
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Превозот на плаќање не се враќа.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ .
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.

Други карактеристики

Бренд Име:
LNRRABC
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди