• Неодамнешно
  • -40 %
Класичен Капка Dangle Обетки Зелена/Виолетови/Црвени Кубни Циркони Сребрена Боја Кристал Накит За Жените Денот на Вљубените Подароци L0016

Класичен Капка Dangle Обетки Зелена/Виолетови/Црвени Кубни Циркони Сребрена Боја Кристал Накит За Жените Денот на Вљубените

DEN 155.00
DEN 258.24

Количина на стоки
Тековен

П : Може ли да се врати мојот објект? О : Ако за било кои причини не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата. Па кога се носи, треба да се избегнува. П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, нашата служба за корисници ќе ви се Врати Материјал Овластување за вас да се врати. П : Зошто е камен боја малку различен од сликата? A : Сите накит фотографиите се преземени од страна на професионални фотографи.
1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете.
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Ali Express порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Метал под алкална и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. 2 : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел? О : Доколку превозот времето во текот на еден месец сеуште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака веднаш. П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината? О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.99 ДОЛАРИ, Ние ќе брод за вас преку e Packet или Регистрирани Парцела; 3 : 200 или Повеќе, Ние ќе брод за вас преку Експрес Испорака, 3 - 7 работни денови.
Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на изговарање, Ви Благодариме за шопинг во jewelry118 на Ali Express. Овие трошоци се на купувачот одговорност.) Ако ви донесе накит надвор под сонце ќе ја видите на истото парче покажува под дневна светлина.99 ДОЛАРИ, Ние ќе брод за вас преку Економија Превозот; 2 : 5 - 199. 2 : Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние не обезбеди големината и тежината за сите наши накит ве молиме прочитајте го внимателно. 3 : купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. на нас ќе биде многу ценет. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SilverWar
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L0016
Материјал:
Полу-скапоцени камења
материјал камен:
Кристали
Главниот Камен Боја:
Зелена
Земја на Производство:
Хонг Конг
Тежина:
2.9g
Метали Тип:
сребрена боја

Најдобри понуди