• Неодамнешно
  • -40 %
yiustar 2017 Нови Пристигне се Вртат Големи Обетки за Жени Едноставно Полжав Уво Ткаенината Обетки за Девојки

yiustar 2017 Нови Пристигне се Вртат Големи Обетки за Жени Едноставно Полжав Уво Ткаенината Обетки за Девојки

DEN 84.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Бакар/Месинг
Боја : Злато/Сребрена/Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
end247964630312196

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yiustar
студ обетки за жени:
Обетки
жените обетки:
едноставни обетки студ
моден обетки:
симпатична студ обетки
златни обетки студ:
сребрени обетки
роуз златни обетки студ:
Евтини обетки
свадба обетки:
мали обетки студ
Назад Наоѓање:
pin
Материјал:
Бакар

Најдобри понуди