• Неодамнешно
  • -20 %
HanCheng Нови Модни Луксузни Dangle Виси Gem Камен ААА CZ Циркон Бисер Вода Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

HanCheng Нови Модни Луксузни Dangle Виси Gem Камен ААА CZ Циркон Бисер Вода Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

DEN 467.00
DEN 583.68

Количина на стоки
Тековен

Han Cheng Нови Модни Луксузни Dangle Виси Gem Камен ААА CZ Циркон Бисер Вода Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-174
Бренд Име:
HANCHENG
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Цирконот
Поставување Тип:
Pendant
Материјал:
бакар,циркони,бисер
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Линк,Prong Поставување
Позлата Боја:
Сребро.
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Моден

Најдобри понуди