• Неодамнешно
Madrry Мала Пеперутка Студ Обетки пурпурна Циркони Прилично Девојки Уво Пирсинг boucle d'oreille Femme Pequeno Brincos Свадба

Madrry Мала Пеперутка Студ Обетки пурпурна Циркони Прилично Девојки Уво Пирсинг boucle d'oreille Femme Pequeno Brincos

DEN 331.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
7103300265
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Lucite
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Madrry
боја:
Бела,Жолта
Повод:
Партија, Свадба,Ангажирање,Церемонијата
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни, Никел Слободни
Клучни зборови:
студ обетки,clipe brinco pendiente де клип arete joyas
Is_customized:
Yes
Продажба Метод:
еден компјутер само/многу подари на големо трговија на големо

Најдобри понуди