• Неодамнешно
  • -45 %
Бохемски Лист Tassel Капка Обетки Гроздобер Антички Злато Метал Памук Tassel Рачно Изработени Се Откажат Dangle Earring Накит За Жените Дневно

Бохемски Лист Tassel Капка Обетки Гроздобер Антички Злато Метал Памук Tassel Рачно Изработени Се Откажат Dangle Earring

DEN 130.00
DEN 236.64

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
антички сребрен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
диви и бесплатно
Број На Модел На:
YC14069
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Главната Mateiral:
Памук
Метална боја:
Античкиот злато/Антички Сребрен
Функција:
Мода,Стилски,Уникатен Бренд За Накит
Место на Потекло:
Yiwu ,Кина
Пакување:
1pair/opp вреќа ,подарок кутија
Тежина:
2.2g/pc
клучен збор :
Лист Tassel Обетки
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Должина:
about 7cm
Е Прилагодена:
да, поддршка на големо(да добиете повеќе попуст)ве молиме контактирајте со нас

Најдобри понуди