• Неодамнешно
  • -36 %
Жешка нов популарни женски накит трговија на големо, девојки роденден, убава жолта, сина капки масло приврзоци, обетки, подароци

Жешка нов популарни женски накит трговија на големо, девојки роденден, убава жолта, сина капки масло приврзоци, обетки,

DEN 79.00
DEN 123.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XSJE-2295-E
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
ENZE
Материјал:
Глина
Метали Тип:
Други

Најдобри понуди