• Неодамнешно
Дизајн Круг Dangle Earring Бело Злато Боја Австриската Обетки Кристал Мода Свадба Обетки За Жени

Дизајн Круг Dangle Earring Бело Злато Боја Австриската Обетки Кристал Мода Свадба Обетки За Жени

DEN 204.96

Количина на стоки
Тековен


Дизајн Круг Dangle Earring Бело Злато Позлатен Австриската Обетки Кристал Мода Свадба Обетки За Жени
MOQ 1pair Големина 8мм,Тежина : 2.0 g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EX1016
Обликотшема:
Капка Вода
Кристална Топка големина:
8мм
Тежина:
2.0g
боја:
Бела
Пакување:
1pair во oppbag
Стил:
Круг

Најдобри понуди