• Неодамнешно
  • -50 %
Lureme Едноставна Ретро Црвено Глеѓ Срцето Студ Обетки за Жени и Девојки-Краток Стил (er005758-1)

Lureme Едноставна Ретро Црвено Глеѓ Срцето Студ Обетки за Жени и Девојки-Краток Стил (er005758-1)

DEN 110.00
DEN 220.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
er005758
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди