• Неодамнешно
  • -35 %
Anngill Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Пирсинг Обетки За Жените Коцка Сребрена Боја Студ Earring Накит Божиќ Подарок

Anngill Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Пирсинг Обетки За Жените Коцка Сребрена Боја Студ Earring Накит Божиќ Подарок

DEN 233.00
DEN 358.08

Количина на стоки
Тековен


Anngill Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Пирсинг Обетки За Жените Коцка Сребрена Боја Студ Earring
Накит Божиќ Подарок
Тежина : 7. 2g
Материјал : Направен со Сваровски Елементи Кристал ,Бело Злато Позлатен
Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. : www.17track.net / en (копирате на пребарувачот).
2. трговија на големо и пад на превозот се и во.
за промет на големо, ќе им понуди издание или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно. ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to.
3. дали постојат какви било царински давачки?
тоа е прогласи најниска цена за да се избегне царинските давачки. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки.
4. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
6. производите може да се прилагоди. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ANNGILL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
512917
Повод:
Свадба Годишнината Ангажман Подарок Божиќ Партија Денот На Благодарноста
Главниот Камен:
Сваровски Елемент Австрија Кристално
Пакување:
Хартија, картон и Opp вреќа
боја:
5 бои
Метали Тип:
Platinum Позлатен, Злато Позлатен
Стил:
Романтични

Најдобри понуди