• Неодамнешно
  • -20 %
MOONROCY Капка Превозот се Зголеми Златна Боја Кубни Циркони Рос Кварц Симпатична Мачка Животинско Розова Опал Обетки за Жени, Деца Девојки

MOONROCY Капка Превозот се Зголеми Златна Боја Кубни Циркони Рос Кварц Симпатична Мачка Животинско Розова Опал Обетки

DEN 153.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Пинк
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
A1059
Бренд Име:
MOONROCY
Материјал:
опал
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок За Свадба

Најдобри понуди